BİLEYDİ A.Ş. HAKKINDA

BİLEYDİ İNŞAAT TİCARET VE TURİZM A.Ş.

Altim Ltd. Şti. İlk olarak 1980 yılında Mithat Bileydi tarafından Alanya’da kurulmuştur. Sahip olduğu tarihi ve doğal güzellikleri ile Alanya uzun 1960 yıllardan sonra turizmde dikkat çekmeye başlamıştır. O yıllarda kitle turizme henüz geçilememiş bireysel seyahat eden turistlerin uğrak yerlerinden birisi haline gelmiştir.

1970’li yıllara kadar şehrin doğu ve batı sahillerinde olmak üzere birkaç turistik motel ve 1000’i geçmeyen turistik yatağı bulunmaktaydı. 1970’li yılların ortalarından sonra yerli turizmde de bir canlanma yaşanmıştır. Mevcut konjektörde ilk faaliyet alani olarak şirket hizmet sektoru ve turistik işletmeleri seçmiştir.

Daha sonra sartların olgunlaşması ve piyasadaki değişimleri benimseyerek akayakıt ve inşaat sektörlerinde tecrübelenerek Bileydi A.Ş. halini almıştır. Ağırlıklı olarak ofis ve konut inşaa ederek 60.000 m2’nin üzerinde yaşanilabilir alan inşaa etmiş olan Bileydi A.Ş. , Alanya ve Antalya’da olmak üzere inşaat, gayrimenkul, tarım ve akaryakıt sektörlerinde başarıyla yoluna devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerine sunduğu estetik ve fonksiyonel çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve gelişen teknoloji ve çağın yeniliklerine ayak uydurarak karlılığını sürdüren, sektöründe sürekli ileriye giden bir şirket olmak.

MİSYONUMUZ

Şirket değerlerine bağlı kalarak, faaliyet gösterdiği alanlarda en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak, bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine herkes için değer yaratmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Mevcut ve muhtemel müşterilerimizin beklentilerini karşılayıp her daim üzerinde hizmet sunmayı hedeflemek,
  • Kalite yönetim sistemi gereklerini yerine getirmek, sistemin verimli çalışmasını ve sürekliliğini sağlamak,
  • Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görmek, aramızdaki saygı ve güvenirliği her zaman en üst düzeyde tutmak,
  • Tekniğin ve bilimin gücüne inanıp, yeniliklere açık olmak, son teknolojileri kullanarak ve her zaman daha iyiyi aramak,
  • İş güvenliği ve çevrenin korunması konularında duyarlı ve dikkatli olmak,
  • Kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak,
  • İnsan faktörünü ön planda tutup, insan hayatının değerini bilerek sektörde edindiğimiz yeri güvenli ve kaliteli işlerle sürdürmek,
  • Taahhütlerimizi proje ve tekniğe uygun olarak inşaa etmek,
  • Müşterilerimize yaşam standardını yükselten projeler ve yaşam alanları sunmak.

Bileydi A.Ş. © Copyrighted image